úvod Avon katalog RSS
Péče o tělo >> Planet Spa s bambuckým máslem
Planet Spa s bambuckým máslem

Planet Spa s bambuckým máslem

Výrobky s bambuckým máslem jsou velmi vhodné zejména na suchou a citlivou pokožku. Bambucké máslo zvláčňuje i ta nejtvrdší místa pokožky chodidel, kolenou nebo loktů.

Bambucké máslo je hmota nažloutlé až slonovinové barvy, která se získává z ořechů bambuckého stromu. Za jeho zdraví prospěšné účinky jsou zodpovědné mastné kyseliny,
které se v něm nacházejí ve velmi významném množství. Obsahuje vitaminy A a E a také fenoly, které mají antioxidační účinky.

Výrobky s bambuckým máslem jsou velmi vhodné zejména na suchou a citlivou pokožku chodidel, kolenou nebo lotků. Velmi dobře také působí na pokožku spálenou od slunce nebo vysušenou, šupintakou pokožku po opalování. Má blahodárné účinky také na drobné ranky a popáleniny nebo štípnutí hmyzem. V zimních měsících pomáhá zmírňovat nepříjemný pocit při prochladnutí a promrznutí končetin.

Vyživující koupel na ruce a nohy s tekutým bambuckým máslem a vitaminy E a A

  • hydratuje nehtovou kůžičku a pokožku rukou a nohou
  • zanechává pokožku hebkou
  • vyživuje a zklidňuje pokožku

Účinky: Složení na bázi bambuckého másla s obsahem vitaminu E a A. Bambucké máslo, známé pro své přírodní hydratační účinky, zanechává pokožku sametově hebkou. Vitaminy A a E díky svým protizánětlivým a antioxidačním účinkům propůjčují pokožce zářivý a zdravý vzhled. Klinicky a dermatologicky testováno.

Použití: Nalijte požadované množství do vany pod proud tekoucí vody a relaxujte.

Vyživující maska na ruce a nohy s parafinem a bambuckým máslem

  • hydratuje a vyživuje nehtovou kůžičku a pokožku rukou a nohou
  • viditelně zlepšuje k vzhled pokožky
  • zanechává pokožku hebkou a zdravě vypadající

Účinky: Hydratuje a vyživuje nehtovou kůžičku a pokožku rukou a nohou, čímž přispívá k jejímu zdravému vzhledu. Africké bambucké máslo je účinnou přírodní hydratační látkou, napomáhající ke zlepšení úrovně hydratace. Parafin uchovává pokožku hebkou a vyživenou. Klinicky a dermatologicky testováno.

Použití: Vmasírujte masku do pokožky rukou a nohou, nechte působit po dobu 3 - 5 minut a poté setřete.

Vyživující balzám s bambuckým máslem

Objevte vyživující a regenerační rituál s africkým bambuckým máslem.

Účinky: Vyživující balzám s bambuckým máslem obnovuje hydrataci pokožky, účinně zjemňuje suchá místa a zanechává pokožku hladší.

Použití: Vmasírujte do pokožky v místech, kde je pokožka suchá, jako jsou lokty, rty a kdekoliv je třeba. Používejte 2krát denně. Důkladně vmasírujte do pokožky.

Vyživující krém na ruce, nohy a lokty s bambuckým máslem

Objevte vyživující a regenerační rituál s africkým bambuckým máslem. Bohaté složení s obsahem AHA kyselin a bambuckým máslem pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a zjemňuje a vyhlazuje hrubé suché oblasti.

Účinky: Zjemňuje hrubou a suchou pokožku na patách, loktech a kolenou. Efektivně vyhlazuje puchýře a mozoly.

Použití: Nanášejte denně na suchou pokožku na patách, loktech, kolenou a na jiná místa s hrubou a suchou pokožkou.

Kompletní nabídku výrobků s obsahem bambuckého másla naleznete na naše e-shopu.

-> Avon produkty s bambuckým máslem


Související články k článku Planet Spa s bambuckým máslem


Přidejte komentářK tomuto článku nejsou žádné komentáře

TOP3 akce e-shopu

řada:


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 63 in /mnt/data/accounts/p/pavlapavlistik/data/www/blog/fce/vytvorurldetailu.php on line 14
 Peachy Sorbet

Peachy Sorbet

obsah:

...


Vaše cena: 0,- Kč
detail

řada:


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 72 in /mnt/data/accounts/p/pavlapavlistik/data/www/blog/fce/vytvorurldetailu.php on line 14

obsah:

...


Vaše cena: ,- Kč
detail

řada:


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 81 in /mnt/data/accounts/p/pavlapavlistik/data/www/blog/fce/vytvorurldetailu.php on line 14

obsah:

...


Vaše cena: ,- Kč
detail