úvod Avon katalog RSS
Péče o tělo >> Novinky v oblasti péče o tělo
Novinky v oblasti péče o tělo

Novinky v oblasti péče o tělo

Sprchové gely Senses jsou velmi oblíbeným produktem od Avonu. V této kampani se mimo nového sprchového gelu Senses seznámíte také s Omlazujícím hydratačním tělovým krémem a balzámem na rty s kakaovým máslem.

Sprchové gely Senses jsou velmi oblíbeným produktem od Avonu. V této kampani se mimo nového sprchového gelu Senses seznámíte také s Omlazujícím hydratačním tělovým krémem a balzámem na rty s kakaovým máslem.

Máte rády, milé dámy, sprchové gely Senses? Pokud ano, jistě jste i vy zaznamenaly, že nám Avon v předchozí kampani představil pár nových sprchových gelů Senses. A tahle kampaň se nese i nadále v duchu novinek Senses. Proto si dovolujeme i my vám představit nový sprchový krém Mystique a tekuté mýdlo Mystique.

Tekuté mýdlo Mystique

Tekuté mýdlo Mystique - smyslné tekuté mýdlo na ruce, které osvěží vaše smysly. Ucítíte v něm růži a jasmín. Tekuté mýdlo zanechává pokožku nejen jemně provoněnou, ale také čistou, zklidněnou, hebkou a jemnou. Použití tekutého mýdla je velmi snadné - stačí nanést malé množství do dlaní, napěnit a následně opláchnout.

Hydratační sprchový krém Mystique

Smyslný krémový sprchový gel proovněný exotickou růží a jasmínem pro uklidnění všech vašich smyslů a dokonalé vyživení pokožky. Hydratační sprchový krém Mystique zanechává pokožku příjemně provoněnou a dodává ji výživu a hydrataci. Má krémové složení.

Omlazující hydratační tělový krém s kakaovým máslem a vitaminem E

Omlazující hydratační tělový krém s kakaovým máslem a vitaminem E obsahuje kakaové máslo, přírodní oleje a vitamin E. Složení tohoto hydratačního tělového krému pokožku hydratuje a vyživuje až na 24 hodin. Zanechává ji na dotek jemnou a zářivou.

Balzám na rty s kakaovým máslem a vitaminem E

Vyživující balzám na rty s kakaovým máslem a vitaminem E vaše rty vyživuje a současně je prozáří. Dodává rtům potřebnou hydrataci a zjemnění. Díky svému složení zabraňuje vysušení a popraskání. Kakaové máslo obsahuje vysoké množství minerálů (vápník, draslík, hořčík, zinek, mangan, měď, železo), které rty vyživují a vitamin E se zase stará o jejich ochranu před škodlivými vlivy, znečištěným ovzduším a UV zářením. Má velmi silné antibakteriální účinky.

 


Související články k článku Novinky v oblasti péče o tělo


Přidejte komentářK tomuto článku nejsou žádné komentáře

TOP3 akce e-shopu

řada:


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 69 in /mnt/data/accounts/p/pavlapavlistik/data/www/blog/fce/vytvorurldetailu.php on line 14
 Peachy Sorbet

Peachy Sorbet

obsah:

...


Vaše cena: 0,- Kč
detail

řada:


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 78 in /mnt/data/accounts/p/pavlapavlistik/data/www/blog/fce/vytvorurldetailu.php on line 14

obsah:

...


Vaše cena: ,- Kč
detail

řada:


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 87 in /mnt/data/accounts/p/pavlapavlistik/data/www/blog/fce/vytvorurldetailu.php on line 14

obsah:

...


Vaše cena: ,- Kč
detail