úvod Avon katalog RSS
Péče o pleť >> Anew Ultimate Multi-Performance - ještě účinnější Anew!
Anew Ultimate Multi-Performance - ještě účinnější Anew!

Anew Ultimate Multi-Performance - ještě účinnější Anew!

Řadu pleťové kosmetiky Anew Ultimate a její blahodárné účinky na pleť už jistě velmi dobře znáte. Nyní však přicházíme s převratnou novinkou.

Řadu pleťové kosmetiky Anew Ultimate a její blahodárné účinky na pleť už jistě velmi dobře znáte. Nyní však přicházíme s převratnou novinkou. Do boje proti stárnutí pleťových buněk míří s inovovaným složením – exkluzivní technologií s výtažky z legendární asijské rostliny Tiliacora a se vzácnými minerály.

Je určená hlavně ženám 45+ a brzy se stala na č. 1 mezi denními i nočními krémy ANEW ULTIMATE a mezi zákaznicemi velmi oblíbený.

Představujeme vám řadu Anew Ultimate Multi-Performance v podobě denního krém Anew Ulimate Multi-Performance a nočního krém Anew Ultimate Multi-Performance, jejíž tváří je světová topmodelka Daniela Peštová. Inovované složení dokonale vyživuje,obnovuje pružnost a pevnost pleti,tím že ji tak luxusně vyživí dodává i odpočatý vzhled, hydratuje a sjednocuje tón pleti, ale také redukuje viditelnost hlubokých vrásek. Blahodárné účinky na pleť potvrdila i klinická studie.

Pestova

„Tuto řadu doporučuji všem ženám , které si vždy přály mít krém, který by redukoval VŠECHNY známky stárnutí pleti a dodával pleti pevnější, pružnější a mladistvější vzhled,“ říká Eva Přibylová, oficiální dermokosmetička AVON.... a my můžeme jenom doporučit. Možno objednat i ve vzorku.


Související články k článku Anew Ultimate Multi-Performance - ještě účinnější Anew!


Anketní otázka: anew ultimate krém


Přidejte komentář


Anew ultimate krémy (Pavla)

Nakupuji si ho pravidelně, opravdu vřele doporučuji

TOP3 akce e-shopu

řada:


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 63 in /mnt/data/accounts/p/pavlapavlistik/data/www/blog/fce/vytvorurldetailu.php on line 14
 Peachy Sorbet

Peachy Sorbet

obsah:

...


Vaše cena: 0,- Kč
detail

řada:


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 72 in /mnt/data/accounts/p/pavlapavlistik/data/www/blog/fce/vytvorurldetailu.php on line 14

obsah:

...


Vaše cena: ,- Kč
detail

řada:


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 0 on MySQL result index 81 in /mnt/data/accounts/p/pavlapavlistik/data/www/blog/fce/vytvorurldetailu.php on line 14

obsah:

...


Vaše cena: ,- Kč
detail